Twilight-TR
Lütfen Üye Olunuz Smile
İnternet Explorer 'la daha iyi görüntülenir

Forumdan Yararlanmak bir rütbe kazanmak için üye ol veya üyeysen giriş yap Smile
Twilight-TR
Lütfen Üye Olunuz Smile
İnternet Explorer 'la daha iyi görüntülenir

Forumdan Yararlanmak bir rütbe kazanmak için üye ol veya üyeysen giriş yap Smile
Twilight-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight - Alacakaranlık Hayranları..

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İcon Ve Logo Bade'ye Aittir Bad[e] Teşekkürler Smile

en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI"

2 posters
YazarMesaj
gizem
Bella Swangizem

Kişi sayfası
Susuzluk:
en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Leftbarbleueg500/500en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Emptybarbleue  (500/500)

en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Empty
MesajKonu: en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI"   en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 8:47 am

Her alanda benimle hayatı paylaşmaktan hiç çekinmediğin, ve sonuna kadar bana güvendiğin,yanımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem yetmez ...
'Sen bir hayatsın baba,içimde kalbimde yaşadıkça güzelleşen ve güzelleştikçe tapılan ve vazgeçilmez olan...’
Seni ne kadar sevdiğimi, sensiz geçen dakikaların ne çok acı verdiğini anlatabilecek kelimelerin yeryüzünde olduğuna inanmıyorum .
HERKESİN BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN ACISIYLA SEVİNCİYLE GÖZYAŞIYLA UMUDUYLA…ÇOCUKSULUYLA .. BEN BABAMIN KIZI OLMA GURURUNU VE MUTLULUĞUNU BÜTÜN KALBİMLE HİSSEDİYORUM...
St.Edward
Özel VampirSt.Edward

Kişi sayfası
Susuzluk:
en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Leftbarbleueg100/100en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI"   en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:48 pm

Öksüz çocuklara sabır dilioyum
gizem
Bella Swangizem

Kişi sayfası
Susuzluk:
en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Leftbarbleueg500/500en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" Emptybarbleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI"   en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI" I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:57 pm

amin tatlm en çok onlar acı çekiolrdr

en Baba "BABALAR GÜNÜ MESAJLARI"
1 sayfadaki 1 sayfası